سبد کالا

  • تراز: مهمترین عناوین اقتصادی امروز پنجشنبه 93/6/27 را در نیم صفحه نخست این روزنامه‌ها بخوانید:
  • تراز: علی ربیعی با اعلام توزیع مرحله دوم بسته حمایت غذایی ویژه گروه های مشمول (افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی)، که قرار است از روزهای آینده آغاز شود گفت: قصد داریم 50 درصد تسهیلات را به سمت تولید هدایت کنیم.
  • تراز: وزیر کار می گوید در صورتی که بتوانیم منابع بیشتری از حذف افراد پردرآمد از هدفمندی یارانه ها به دست آوریم، بی تردید دولت به 10 میلیون خانوار سبد کالا ارائه می کند.
  • تراز: علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تازه ترین اظهارات خود درباره توزیع سبد کالا، با اعلام اینکه روند شناسایی گروه های جدید مشمول دریافت بسته های امنیت غذایی تا 2 ماه آینده کامل خواهد شد گفت: در حال شناسایی گروه های در معرض فقر غذایی هستیم.
  • تراز: وزیر کار می گوید دولت با استفاده از بانک اطلاعاتی موجود به دنبال این است که تعداد خانوارهای مشمول دریافت بسته‌های غذایی را از 7.5 به 10 میلیون خانوار افزایش دهد، البته وی عنوان کرد این اقدام به شرط کسب منابع بیشتر از محل حذف پُردرآمدها از هدفمندی یارانه ها قابل انجام است. کارشناسان بازار کار می گویند در حال حاضر، کارگران، روستائیان، زنان سرپرست خانوار، عشایر، دانشجویان متاهل، ساکنان مناطق محروم و همچنین مرزنشینان می توانند به صورت بالقوه در لیست جدید دولت قرار بگیرند.
  • تراز: آیا هر چه کار میکنید هنوز هشتتان گرو نهتان است؟ آیا از داشتن مسکن مناسب ناامید شده اید؟ "به جهنم". با بسته های اقتصادی "به جهنم: زندگی خود را متحول کنید!.
  • تراز: خردادماه امسال دولت ماموریتی را بر عهده وزارت کار گذاشت که طی آن قرار شد این وزارتخانه از طریق بانک اطلاعاتی مرحله دوم هدفمندی یارانه ها، لیست 2 گروه حقوقی زیر 600هزارتومان و بین 600 تا یک میلیون تومان را استخراج و برای دریافت بسته های رایگان امنیت غذایی آماده کند.
  • تراز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه ادامه توزیع سبد کالا همچنان در برنامه است و تلاش خواهد شد مشکلات اجرای گام نخست آن برطرف شود، گفت: سبد کالا به گونه ای توزیع می‌شود که مردم بتوانند آزادانه و به شکل کارتی خرید کنند.
  • تراز: خانواده ها چهار ماه فرصت دارند تا براي دريافت بسته هاي حمايتي غذا به فروشگاه هاي مربوط مراجعه كنند و اگر تا چهار ماه خريد نكنند مي توانند 20 درصد كمتر از موجودي كارت خود مبلغ نقدي دريافت كنند.
  • تراز: وزارت کار ماموریت داشت تا ظرف یک ماه از آغاز توزیع بسته های امنیت غذایی 7.5 میلیون مشمول تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که سپری شده است، لیست جدید مشمولان با توجه به اطلاعات درآمدی خانوارها در بازه های کمتر از 6 میلیون ریال و بین 6 تا 10 میلیون ریال را تهیه و به سازمان هدفمندی یارانه ها ارائه کند. کارشناسان بازار کار می گویند در لیست جدید کارگران به ویژه گروه های با حقوق زیر یک میلیون تومان، زنان سرپرست خانوار، ساکنان مناطق محروم و مرزی و روستائیان قرار خواهند گرفت.

پربازدیدترین‌ها

آخرین اخبار